Personal

Klubbhuschef

Matilda Espmarker

E-post: matilda.espmarker@lundsfontanhus.se
Telefon: 073-5285158
Arbetstider Måndag-Torsdag: 9-16, Fredag: 9-15

Bitr. verksamhetschef

Iréne Martinsson

E-post: irene.martinsson@lundsfontanhus.se
Telefon: 046-120195
Arbetstider Måndag-Torsdag: 9-16, Fredag: 9-15

Handledare Redaktionen

Gunnar Petersson

E-post: gunnar.petersson@lundsfontanhus.se
Telefon: 046-120195
Arbetstider Måndag-Tisdag: 9-16, Onsdag: 9-12

Pär Körsell

E-post: par.korsell@lundsfontanhus.se
Telefon: 046-120195
Arbetstider Måndag-Torsdag: 9-16, Fredag: 9-15

Handledare Projekt Exa(k)t

Anne Schildt

E-post: anne.schildt@lundsfontanhus.se
Telefon: 076-3246503
Arbetstider Måndag-Torsdag: 9-16, Fredag: Ledig

Sebastian Stahl

E-post: sebastian.stahl@lundsfontanhus.se
Telefon: 073-5285556
Arbetstider: Måndag-Torsdag: 9-16, Fredag: 9-15

Handledare Studentenheten

Anna Espmarker

E-post: anna.espmarker@lundsfontanhus.se
Telefon: 073-5042833
Arbetstider Måndag-Torsdag: 9-16, Fredag: 9-15

Helga Asgeirsdottir

E-post: helga.asgeirsdottir@lundsfontanhus.se
Telefon: 073-5350970
Arbetstider Måndag-Torsdag: 9-16, Fredag: 9-15

Handledare Köksenheten

Malin Andersson

E-post: malin.andersson@lundsfontanhus.se
Telefon: 046-120195
Arbetstider Måndag-Torsdag: 9-16, Fredag: 9-15

Handledare Café (Kök)

Johan Malmborg Larsson

E-post: johan.malmborg.larsson@lundsfontanhus.se
Telefon: 046-120195
Arbetstider Måndag-Torsdag: 9-16, Fredag: 9-15

Handledare Trädgårdsenheten

Lisa Collin

E-post: lisa.collin@lundsfontanhus.se
Telefon: 076-1821320
Arbetstider Måndag-Torsdag: 9-13, Fredag: 9-15

Raad Qaryaqus

E-post: raad.qaryaqus@lundsfontanhus.se
Telefon: 076-1633035
Arbetstider Måndat-Torsdag: 9-16, Fredag: 9-15

Ekonomiansvarig

Gunilla Gustafsson

E-post: gunilla.gustafsson@lundsfontanhus.se
Telefon: 046-120195
Arbetstider Måndag-Torsdag: 10-16, Fredag: Ledig

Lunds Fontänhus
Kävlingevägen 15
222 40 Lund
Telefon: 046-120195
info@lundsfontanhus.se
Orgnr: 802456-4893

Tema av Anders Norén