Personal

Bokning av nybesök

Om du är nyfiken på verksamheten och vill göra ett första nybesök så är du välkommen att ringa oss på 046-120195 (alternativt maila info@lundsfontanhus.se).

Klubbhuschef

Matilda Espmarker

E-post: matilda.espmarker@lundsfontanhus.se
Telefon: 073-5285158
Arbetstider Måndag-Torsdag: 9-16, Fredag: 9-15

 

Bitr. verksamhetschef och administration

Iréne Martinsson

E-post: irene.martinsson@lundsfontanhus.se
Telefon: 046-120195
Arbetstider Måndag,Tisdag: 9-16, Onsdag: 9-18.45, Torsdag 9-13.30, Fredag 9-15

 

 

Redaktionen

Pär Körsell

E-post: par.korsell@lundsfontanhus.se
Telefon: 046-120195
Arbetstider Måndag-Torsdag: 9-16, Fredag: 9-15

 

 

Buster Blaesild (musikansvarig)

E-post: buster@lundsfontanhus.se
Telefon: 046-120195

 

 

IPS-enheten, Exa(k)t

Anne Schildt

E-post: anne.schildt@lundsfontanhus.se
Telefon: 076-3246503
Arbetstider Måndag-Torsdag: 9-16, Fredag 9-15

 

 

Studieenheten

Helga Asgeirsdottir

E-post: helga.asgeirsdottir@lundsfontanhus.se
Telefon: 073-5350970
Arbetstider Jämna veckor: Tis 9-16, Tors 9-16, Fre 9-15
Ojämna veckor: Tis-tors 9-16, Fre 9-15

Stina Holmberg

E-post: stina.holmberg@lundsfontanhus.se
Telefon: 0793-407866
Arbetstider: Måndag-Torsdag: 9-16, Fredag: 9-15

 

 

Kök och café

Malin Andersson

E-post: malin.andersson@lundsfontanhus.se
Telefon: 046-120195
Arbetstider Måndag-Torsdag: 9-16, Fredag: 9-15

 

 

Johan Malmborg Larsson

E-post: johan.malmborg.larsson@lundsfontanhus.se
Telefon: 046-120195
Arbetstider Måndag-Torsdag: 9-16, Fredag: 9-15

 

 

Trädgårdsenheten, Gröna Fingrar

Raad Qaryaqus

E-post: raad.qaryaqus@lundsfontanhus.se
Telefon: 076-1633035
Arbetstider Måndag-Torsdag: 9-16, Fredag: 9-15

 

 

Johanna Weimers (föräldraledig)

 

Anna Malmberg

E-post: anna.malmberg@lundsfontanhus.se
Telefon: 0760-236851
Arbetstider Måndag-Torsdag: 9-16

 

 

Naturkontakt

Lisa Collin

E-post: lisa.collin@lundsfontanhus.se
Telefon: 076-1821320
Arbetstider Måndag-Torsdag: 9-13, Fredag: 9-15

Fixa till

Casper Bratsberg

E-post: casper.bratsberg@lundsfontanhus.se
Telefon: 046-120195
Arbetstider Fixa Till: Mån: 13-17,
Studie-enheten: Tis-Ons 10-17 samt varannan Torsdag

 

 

Joint Attention

Magnus Nylander

E-post: magnus.nylander@lundsfontanhus.se
Telefon: 0736-743584
Arbetstider: Mån-Fre 9-16

 

 

Peo Lindholm

E-post: peo.lindholm@lundsfontanhus.se
Telefon: 076-0281579
Arbetstider: Mån-Fre 9-16

 

 

Tony Lundgren

E-post: tony.lundgren@lundsfontanhus.se
Telefon: 079-3354068
Arbetstider: Mån-Fre 9-16

 

 

Rahel Yebio

E-post: rahel.yebio@lundsfontanhus.se
Telefon: 076-7922956
Arbetstider: Tors 9-16

Kristina Nilsson

E-post: kristina.nilsson@lundsfontanhus.se
Telefon:
Arbetstider:

 

 

Ekonomi

Gunilla Gustafsson

E-post: gunilla.gustafsson@lundsfontanhus.se
Telefon: 046-120195
Arbetstider Måndag-Torsdag: 10-16, Fredag: Ledig

Lunds Fontänhus
Kävlingevägen 15
222 40 Lund
Telefon: 046-120195
info@lundsfontanhus.se
Orgnr: 802456-4893

Tema av Anders Norén