Personal

Klubbhuschef

Matilda Espmarker

E-post: matilda.espmarker@lundsfontanhus.se
Telefon: 073-5285158
Arbetstider Måndag-Torsdag: 9-16, Fredag: 9-15

 

 

Bitr. verksamhetschef och administration

Iréne Martinsson

E-post: irene.martinsson@lundsfontanhus.se
Telefon: 046-120195
Arbetstider Måndag-Torsdag: 9-16, Fredag: 9-15

 

 

Redaktionen

Pär Körsell

E-post: par.korsell@lundsfontanhus.se
Telefon: 046-120195
Arbetstider Måndag-Torsdag: 9-16, Fredag: 9-15

 

 

Buster Blaesild (musikansvarig)

E-post: buster@lundsfontanhus.se
Telefon: 046-120195

IPS-enheten, Exa(k)t

Anne Schildt

E-post: anne.schildt@lundsfontanhus.se
Telefon: 076-3246503
Arbetstider Måndag-Torsdag: 9-16, Fredag: Ledig

 

Sebastian Ståhl

E-post: sebastian.stahl@lundsfontanhus.se
Telefon: 073-5285556
Arbetstider: Måndag-Torsdag: 9-16, Fredag: 9-15

 

Studieenheten

Helga Asgeirsdottir

E-post: helga.asgeirsdottir@lundsfontanhus.se
Telefon: 073-5350970
Arbetstider Jämna veckor: Tis 9-16, Tors 9-16, Fre 9-15
Ojämna veckor: Tis-tors 9-16, Fre 9-15

 

Stina Holmberg

E-post: stina.holmberg@lundsfontanhus.se
Telefon: 0793-407866
Arbetstider: Måndag-Torsdag: 9-16, Fredag: 9-15

 

 

Kök och café

Malin Andersson

E-post: malin.andersson@lundsfontanhus.se
Telefon: 046-120195
Arbetstider Måndag-Torsdag: 9-16, Fredag: 9-15

Johan Malmborg Larsson

E-post: johan.malmborg.larsson@lundsfontanhus.se
Telefon: 046-120195
Arbetstider Måndag-Torsdag: 9-16, Fredag: 9-15

Trädgårdsenheten, Gröna Fingrar

Raad Qaryaqus

E-post: raad.qaryaqus@lundsfontanhus.se
Telefon: 076-1633035
Arbetstider Måndag-Torsdag: 9-16, Fredag: 9-15

Johanna Weimers

E-post: johanna.weimers@lundsfontanhus.se
Telefon: 076-1633035
Arbetstider Måndag-Torsdag: 9-16, Fredag: 9-15

Naturkontakt

Lisa Collin

E-post: lisa.collin@lundsfontanhus.se
Telefon: 076-1821320
Arbetstider Måndag-Torsdag: 9-13, Fredag: 9-15

Fixa till

Casper Bratsberg

E-post: casper.bratsberg@lundsfontanhus.se
Telefon: 046-120195
Mån: 13-17

Ekonomi

Gunilla Gustafsson

E-post: gunilla.gustafsson@lundsfontanhus.se
Telefon: 046-120195
Arbetstider Måndag-Torsdag: 10-16, Fredag: Ledig

Lunds Fontänhus
Kävlingevägen 15
222 40 Lund
Telefon: 046-120195
info@lundsfontanhus.se
Orgnr: 802456-4893

Tema av Anders Norén